Aksident i rëndë në Drenas

[ad_1]

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Çikatovë të Drenasit.

Si pasojë e aksidentt kanë mbetur të lënduar shoferi dhe pasagjeri i veturës.

Ngjarja ka ndodhur para disa minutave.

Aksident i rëndë në Drenas

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *