Agnesa publikon fotot nga festa e ditëlindjes, torta e saj interesante merr gjithë vëmendjen

18

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të njohur dhe më të suksesshme shqiptare.

Që kur u zgjodh Miss Albania 2004, Agnesa u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Tani, Agnesa ka hapur një markë të veshmbathjeve për femra e që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’.

Para dy ditësh, ajo festoi ditëlindjen e 33-të dhe sot, Agnesa ka postuar foto nga festa madhështore, mirpëo ajo që merr gjithë vëmendjen është torta me emrin ‘Agnesa’.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments