Afërdita Dreshaj thekson linjat trupore

0
9

SHPËRNDAJE

0

0

PËLQEJE

 

 

12:10 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Afërdita Dreshaj thekson linjat trupore

 

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është një personazh majft i njohur nga publiku shqiptarë.

Falë bukurisë dhe linjave që ka arritur vazhdimisht ti mbajë në formën më të mire, Afërdita vazhdon ta gëzojë interesimin e publikut rreth paraqitjeve që bën.

Ajo tanimë është e lidhur me Jakub Kindl, me të cilin jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundmi, në paraqitjen e saj në InstaStory, ajo ka vënë në pah linjat e saj trupore në formën më të mire, duke dëshmuar se vazhdon të jetë një super femër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu