Adelina Tahiri në bikini, ‘çmend’ pushuesit në plazhet turke (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri është duke pushuar në Turqi. 

E veshur me bikini portokalli këngëtarja duket shumë seksi dhe si gjithnjë tërheq vëmendjen në rrjetet sociale.

Shkupjania ka publikuar pak kohë më parë edhe klipin e saj të fundit “Më mirë pa ty”, e cila duket se është mirëpritur nga fansat e këngëtares pas një viti pauzë, transmeton ABC 24 ALBANIA.

Adelina ka thënë ditë më parë se këtë fizikus e ka trashëguar me gjene, pasi që edhe nëna e saj duket tejet seksi dhe joshëse.

Ndryshe, këngëtarja është duke pushuar në plazhet turke para fillimit të sezonit të ri me koncerte anembanë trojeve shqiptare.

13689882_10209375751248709_2123401498_n-1

13643503_980085758776946_1558542602_n 13671678_1790524051183036_738137303_n

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *