51-vjeçarja britanike dhuron puthje nga plazhi

[ad_1]

Me trupin e saj seksi dhe bukurinë gjithmonë rinore, Elizabeth Hurley mbetet një nga femrat më të dëshiruara në botë.

Aktorja britanike 51-vjeçare ka shfaqur të enjten format e saj për zili, përmes një klipi të publikuar në Instagram, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

E veshur me bikini të bardha dy-pjesëshe, bukuroshja bjonde shihet derisa dhuron puthje para kamerës nga plazhi tropikal./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *