51 vjeçare por Elizabeth Hurley mahnit më format trupore

Ajo është reklama më e mirë për gamën e saj të veshjeve të plazhit.

Dhe, Elizabeth Hurley i ka argëtuar fansat e saj me një foto tejet seksi të martën, duke treguar figurën e saj mbresëlënëse në bikini, përcjell Bota sot.

Aktorja 51 vjeçarja dukej sensacionale në bikini njëpjesësh, duke treguar gjoksin joshës dhe barkun e rrafshët.

Elizabeth ka dëshmuar se vitet për të janë vetëm numra dhe se ajo vazhdon të jetë më në formë se kurrë./BS/

Kontrolloni gjithashtu

Mozzik përfundoi në gjykatë!

Nuk thotë kot që kur je me pushime gjëja më me vlerë që mund të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *