48-vjeçarja që nuk din të plaket 'çmend' Floridën

[ad_1]

Ajo u kthye kokat në një ngjarje VIP më parë gjatë javës.

Dhe Kelly Bensimon ka vazhduar të bie në sy, derisa u shfaq në Palm Beach në Florida të mërkurën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 48-vjeçari ekspozoi figurën e saj të mahnitshme në rroba banje njëngjyrëshe, duke treguar barkun e saj të sheshtë dhe fizikun muskuloz.

Kelly shfaqi poashtu edhe këmbët e gjata, ndërsa pamjen e saj prej një ylli e kompletoi me një kapelë basebolli./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *