48-vjeçarja që nuk din të plaket 'çmend' Floridën

Ajo u kthye kokat në një ngjarje VIP më parë gjatë javës.

Dhe Kelly Bensimon ka vazhduar të bie në sy, derisa u shfaq në Palm Beach në Florida të mërkurën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 48-vjeçari ekspozoi figurën e saj të mahnitshme në rroba banje njëngjyrëshe, duke treguar barkun e saj të sheshtë dhe fizikun muskuloz.

Kelly shfaqi poashtu edhe këmbët e gjata, ndërsa pamjen e saj prej një ylli e kompletoi me një kapelë basebolli./BS/

Kontrolloni gjithashtu

Kim për ish të dashurin e motrës: Nuk është person i keq!

Ylli i njohur televiziv, Kim Kardashian–West, sic duket ka përcjellë me vëmendje procesin e ndarjes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *