45-vjeçarja 'tërbon' rrjetin, nxjerr thithkat dhe rrezitet topless (+18)

[ad_1]

Ajo ka qenë duke shijuar një pushim në Shën Barts këto ditët e fundit.

Dhe Brooke Burke dukej qartë se ka shkuar atje për t’u relaksuar, derisa u pa duke u rrezitur në parajsë të mërkurën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Por, 45-vjeçarja ka tërbuar të gjithë pushuesit, pasi rrezitjen e saj, ajo e ka bërë topless.

E veshur vetëm me bikini të bardha në pjesën e poshtme, Brooke s’I ka lënë vend imagjinatës./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *