45 vjeçarja ndez plazhin, heq bikinit dhe nxjerr gjoksin (+18)

[ad_1]

Ajo ka qenë duke shijuar pushimet në St. Barts këto ditë.

Dhe, Brooke Burke ndihej shumë e relaksuar në pushimet me familjen, teksa u shfaq topless duke nxjerrë gjoksin në plazh, të mërkurën, përcjell Bota sot.

45 vjeçarja u pa me fëmijët e saj duke shijuar plazhin dhe diellin, teksa nxori krejtësisht gjoksin pa bikini, e madje edhe thithkat.

Kështu ajo mori gjithë vëmendjen me gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *