44 vjeçarja mahnit me format gjatë vallëzimit seksi

[ad_1]

Sofia Vergara i la flokët e saj që të valëviteshin derisa doli për të vallëzuar në galan Ischia Film and Music Festival të enjten mbrëma, me producentin e pashëm Andrea Iervolino.

44 vjeçarja tregoi format e saj seksi në një fustan të zi të gjatë, të ngjitur për trupi, në hotelin Hotel Exedra në Romë, përcjell Bota sot.

Aktorja e The Modern Family nuk e vriste mendjen se si dukej por donte vetëm të argëtohej.

Me një pamje mahnitëse dhe forma seksi trupore, Sophia mori gjithë vëmendjen me vallëzimin e saj./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *