40 aksidente dhe mbi 1100 tiketa trafiku për 24 orë

[ad_1]

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se brenda kësaj periudhe kanë ndodhur 40 aksidente komunikacioni.

Prej tyre një ka qenë me fatalitet, 12 me të lënduar dhe 27 pa lëndime.

Tutje gjatë kësaj kohe, policia ka shqiptuar 1160 tiketa trafiku për kundërvajtësit e rregullave të komunikacionit.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *