33-vjeçari i ‘fut duart’ fqinjës 19 vjet më të madhe, arrestohet

[ad_1]

Një 33-vjeçar në Berat ka ngacmuar seksualisht një grua 19 vjet më të madhe në moshë se ai.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme në lagjen “Çlirim”, kur S.T., 33 vjeç, banues në Berat, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka ngacmuar seksualisht 52-vjeçaren M.M., banuese në Berat.

Mësohet se ngacmimi ka qenë rastësor, teksa gruaja ishte duke ecur në rrugë, S.T. ka nxjerrë duart nga makina dhe ka nisur ta prekë në pjesët intime.

52-vjeçarja ka vrapuar për t’u larguar, duke u drejtuar për në polici ku denoncoi 33 vjeçarin i cili banonte në një lagje me të. Kjo bëri që ai të arrestohet nga policia, nën akuzën e ngacmimit seksual.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *