26 vjeçarja mahnit në të bardha, nxjerr gjoksin pa sytjena

[ad_1]

Zakonisht fokusi është në djalin e saj të lezetshëm njëvjeçar Paul Tony.

Por Sam Faiers vendosi që të mos largohej pak nga rutina si nënë dhe shfai anën e saj seksi derisa u shfaq në lansimin e bashkëpunimit të saj SS17 me RARE London në hotelin Sanderson në Londër, të enjten, përcjell Bota sot.

Ish ylli i TOWIE u shfaq më seksi se kurrë, duke bërë që të gjithë të kthejnë kokën për ta shikuar.

26 vjeçarja dukej mahnitëse në një fustan të bardhë dhe kishte ekspozuar gjoksin pa sytjena./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *