Ajo është një këshilltare e make-up dhe drejton një sallon bukurie nga shtëpia e saj dhe poashtu mori shumë gjatë pas paraqitjes së saj në sezonin e pestë në Ex On The Beach.

Dhe, Charlotte Dawson duket të ketë përqafuar zbukurimet edhe më shumë që vijnë bashkë me famën që ka marrë në televizion, duke u zhveshur lakuriq, përcjell Bota sot.

24 vjeçarja ka pozuar nudo në setin e fundit fotografik, por ajo që bie në sy është grimi i tepërt.

Megjithatë, ajo ka ndezur rrjetin me këto imazhe, që e shfaqin atë më seksi se kurrë, duke treguar hiret trupore, e në disa foto ajo mban gjoksin me duar./BS/

Image
Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here