Browsing Tag

Nuk

Vijona nuk kualifikohet në finale

Atletja e kombëtares së Kosovës, Vijona Kryeziu garoi në disiplinën 400 metra në Lojërat Mesdhetare Tarragona 2018, që po mbahet në Spanjë. Megjithatë, ajo u rendit në vend të 14-të nga 15 garuese. “Ajo pati kohën 56.03…

Në dilemë

Andy Murray është mësuar që të tërhiqet nga një turne pa nisur por pasi është hedhur shorti dhe kjo gjë mund të përsëritet edhe këtë javë, pasi të hidhet shorti i grand slemit të Wimbledonit, që nis më 2 korrik në Londër.…

Mediat nuk falin, zbulojnë…

Duket se mediat janë shumë të angazhuara për të gjetur hapësira nga trajnerët për të zbuluar formacionin e mundshme kundër Panamas. Trajneri ka qenë duke mbajtur në dorë një flet kur ai kishte bërë një formacion të cilin po e…