7 C
Tirana, AL
Monday, December 18, 2017
Home Tags Jane

Tag: jane

Stay connected

0FansLike
733FollowersFollow
4,408SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

Fitorja e Dreshajt festohet me surle e tupana, ja si fluturojnë pesëqindëshet në festën...

Surlet dhe tupanët kanë gjëmuar shumë sonte pas orës 20 e 30 në sheshin kryesor të Istogut. Në këtë shesh janë mbledhur simpatizantë...

Ja pse Aida Dërguti e quajti Albin Kurtin mu**, tregon Albulena Haxhiu

Si gjithherë emisioni Kojshia Show gjithmonë mundohet qe te prek tema dhe gjera aktuale te vendit. Këtë te diele mysafire ishte Albulena Haxhiu...

Vjen “kërcënimi” i parë nga AAK pas fitores në Istog: O ikni se erdhën...

Fitores në Istog, simpatizantët dhe përfaqësuesit e AAK’së i janë gëzuar në forma të ndryshme. Deputeti i AAK’së, Bekë Berisha, që vjen nga...