Roma mposhtet me rezultat të thellë nga Celta Vigo

0
7

Celta Vigo e ka fituar miqësoren ndaj Romës.

Skuadra spanjolle ka arritur që lehtësisht të mposhtë italianët e Romës, me rezultat 4:1.

Celta Vigo të gjitha golat i shënoi në pjesën e parë, me anë të Aspas dhe Sistos, që shënuan nga dy gola.

Golin e vetëm për Romën e shënoi Strootman.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here