Reali pati 12 futbollistë në fushë në ndeshjen ndaj Betisit

0
38

Thuajse asgjë nuk shkoi sipas planeve për Real Madridin të mërkurën në humbjen 0 me 1 nga Real Betisi.

Këtu përfshihet edhe zëvendësimi i pjesës së dytë, shkruan “Marca”.

Zinedine Zidane po inkuadronte Lucas Vazquezin dhe Borja Mayoralin, me Marcelon dhe Luka Modriqin që duhej të largoheshin, por kroati nuk ishte larguar menjëherë.

Modriqit më pas iu tha se duhet të largohet në fusha sepse Reali kishte mbetur me 12 futbollistë në fushë për pak momente.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Të ngjashme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here