Omëletë e përsosur: Ja se si gatuhet ky racion i shijshëm

0
28


Daniel Patterson, kuzhinier i njohur nga San-Francisko, përpiqet që të inspirojë njerëzit që të eksperimentojnë në kuzhinë dhe ofron metodë krejtësisht të re të gatimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here