Jose Mourinho ka lavdëruar punën e Manchester United në merkaton e transferimeve, duke përshëndetur klubin për bërjen e marrëveshjeve herët. Portugezi zbuloi se skuadra e “Old Trafford” kishte një ndjenjë se do të kishte “ngjarje sizmike” në transferimet e kësaj vere dhe, kur Neymar u zhvendos te PSG për 222 milionë euro, ato u dëshmuan […]

The post Mourinho: Pas “Neymar”, Lukaku do t’i kushtonte Man Utd 150 milionë £ appeared first on TeleSport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here