Kur buzëqesh Bella…

0
34

Aktualisht ajo është një nga modelet më të nxehta në botë dhe po tregon talentin e saj në Javën e Modës në Milan.

Dhe Bella Hadid dukej e përsosur edhe njëherë, derisa u paraqit në pistën e modës për koleksionin Pranverë/Verë 2018 të Max Mara në Itali, të enjten, përcjell Bota sot.

Modelja 20 vjeçarja nuk ishte fare e ekspozuar, por e tëra e veshur në të zeza dhe dukej e mahnitshme.

Në fotot e publikuara bukuroshja është parë në prapaskenë e buzëqeshur, siç zakonisht nuk e kemi parë./BS/

Image
Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here