Sonte është martuar ish këshilltari i Isa Mustafës, tash asambleist në Kuvendin e Prishtinës, Arban Abrashi. Në dasmën e tij kanë marrë pjesë shumë personalitete politike. Në mesin e tyre ka qenë edhe Avdullah Hoti, shef i Grupit Parlamentar të LDK-së në Kuvendin e Kosovës. “Sonte me miq ne dasmën e Beses dhe Sokolit. Ky do te jete qifti i pare qe do te kurorëzohen nga Kryetari i ardhshëm i Prishtinës, Arban Abrashi. Urime Besës dhe Sokolit”, ka shkruar Hoti në llogarinë e tij në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here