Çështja “Balili”, Presidenti mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

1
31

1 COMMENT

  1. aaa ca ven mafiozash osht ky,,, ktu o veni ru bythen e mos i beso askujt,,, mir ky klementi ka bo ca ka bo bravo i qoft,, po pronen SANTA quaranta e ka 50 me 50 me ilir,, se ai ja ka dhon token atje qe o ndertu ai resort ,, kush ja kadhon ?? edhe ne korrik te 2015 ka qen vete ilir meta bashk me klement balilin qe e kan inaguru ket objekt,, tashi qe i ka shku fitimi 50 mij euro ndit atij resorti likja do me e heq jasht loje dhe me e rrras mren e?? po pse se boni ket me para,,, aaa ca jet pidhmotre ca shtet kariii qe o kyyy,,, ku e lexon ket koment 1 gjo ju them : IKNI SA ME SHPEJT NGA TERRITORI SHQIPTAR !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here