-1 C
Tirana, AL
Friday, November 24, 2017
video

Rudina/ Osman Mula këndon “live” në emision (12.09.17)

Kompozitori dhe regjizori, Osman Mula ka qenë sot i ftuar në “Rudina” nga ku rrëfeu jetën e tij. Mula e ka nisur fillimisht karrierën...
video

News Edition in Albanian Language – 18 Shtator 2017 – 19:00 – News, Lajme...

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Main news of the day in Albanian language.
video

Të qeshura në parlament me deputetët e rinj

Diskutimet për programin politik të qeverisë qenë një mundësi për deputetët e futur rishtas në parlament, që të shfaqnin disa nga aftësitë e tyre.Dhe...
video

Oktapod – Lumturi e shendetshme – 15 Shtator 2017 – Vizion Plus – Variety...

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV https://www.facebook.com/TurjanHyska28 https://instagram.com/turjanhyska/ https://twitter.com/turjanhyska Oktapod eshte nje variety show qe vjen per syte e audiences nje here ne jave. Eshte nje program qe ne 90 minuta te shtrirjes...
video

Pasdite ne TCH, Filmi “Përballimi I së shkuarës”, 13 Shtator 2017, Pjesa 3

Tema: ’’7 historite e komunizmit ne optiken e nje zviceriani’’ Te ftuar: Eric Bergkraut, Kujtim Çashku Insert: "7 histori" - Shtatë historitë e komunizmit në optikën e...
video

Kush vjen për drekë/ Ja kush u shpall pjata më e mirë

Gazetarët Fjodora Fjora dhe Endri Xhafo u përballën sot në “Kush vjen për drekë” me gatimet e tyre, ndërkohë në përfundim të emisionit është...

Stay connected

0FansLike
707FollowersFollow
4,159SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Shihni çfarë i bën zemrës sheqeri | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Ja si mund të jetë fundi real i Botës | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Keta Njerëz Jane Të Cmëndur Apo Të Lindur Për Sporte Ekstreme? | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.