16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

Nuk e fshihni dot: Forma e fytyrës tregon si jeni në shtrat

Njerëzit me fytyrë të gjerë apo rrumbullake janë më të motivuar seksualisht dhe e kanë më të fortë dëshirën seksuale. Në këtë...

BE-ja do nga Haradinaj “ngjalljen” e agjendës evropiane

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe disa nga ministrat e Qeverisë së tij janë përballur, të mërkurën, me një kërkesë strikte të përfaqësuesve të vendeve...

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri nga Vlora

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë. Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak...

Projektligji për mësimdhënësit e viteve ‘90 nuk parashihet të miratohet këtë vit

Projektligji për mësimdhënësit e viteve të ‘90 nuk pritet të shkojë për miratim brenda këtij viti në Kuvendin e Kosovës ashtu siç ka...

Horoskopi ditor, e enjte 21 shtator 2017

Dashi Nëse kohët e fundit jeni përballur me një situatë të vështirë në çift, sot do i shikoni gjërat më me...

Media serbe: SHBA e shtyn Kosovën në Interpol

Asambleja e Përgjithshme e Interpolit fillon më 26 shtator në Pekin, transmeton Koha.net.Gazeta e Beogradit ‘veçernje novosti” shkruan se SHBA tashmë po përdor...

Çka mëson bebja kur ende është në mitër?

Shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit mund të mësojnë gjëra qysh në kohën kur nuk kanë lindur ende. Një nga to është edhe...

Përkujtohet përkrahja e Andorrës për Kosovën

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në margjina të seancës së radhës të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, ka takuar...

Intuita mund t’ju bëjë të besoni edhe në lajme të rrejshme

Tradita e thotë t’i besoni intuitës – por kjo mund të jetë këshillë e keqe, sipas një studimi të ri i cili...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.