Gjërat që meshkujt nuk i duan në shtrat

Le të diskutojmë pak çfarë janë këto gjëra që meshkujt nuk i durojnë dot kur femrat I bëjnë në shtrat, për hir...

Niveli i glukozës dhe insulinës plazmatike esëll janë faktorë të suksesit në humbjen dietike...

Hulumtuesit nga Universiteti i Kopenhagës, së bashku me kolegët nga Universiteti i Colorados, Universiteti Tufts, Centro de Investigación Biomédica en Red de Fisiopatología...

Nuk e fshihni dot: Forma e fytyrës tregon si jeni në shtrat

Njerëzit me fytyrë të gjerë apo rrumbullake janë më të motivuar seksualisht dhe e kanë më të fortë dëshirën seksuale. Në këtë...

BE-ja do nga Haradinaj “ngjalljen” e agjendës evropiane

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe disa nga ministrat e Qeverisë së tij janë përballur, të mërkurën, me një kërkesë strikte të përfaqësuesve të vendeve...

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri nga Vlora

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë. Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak...

Projektligji për mësimdhënësit e viteve ‘90 nuk parashihet të miratohet këtë vit

Projektligji për mësimdhënësit e viteve të ‘90 nuk pritet të shkojë për miratim brenda këtij viti në Kuvendin e Kosovës ashtu siç ka...

Horoskopi ditor, e enjte 21 shtator 2017

Dashi Nëse kohët e fundit jeni përballur me një situatë të vështirë në çift, sot do i shikoni gjërat më me...

Media serbe: SHBA e shtyn Kosovën në Interpol

Asambleja e Përgjithshme e Interpolit fillon më 26 shtator në Pekin, transmeton Koha.net.Gazeta e Beogradit ‘veçernje novosti” shkruan se SHBA tashmë po përdor...

Çka mëson bebja kur ende është në mitër?

Shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit mund të mësojnë gjëra qysh në kohën kur nuk kanë lindur ende. Një nga to është edhe...

Follow us

0FansLike
801FollowersFollow
4,641SubscribersSubscribe

Latest news