16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

“Mami të urrej”, rrëfimi prekës i një nëne pas debatit me të bijën

Gjithçka i ra si një rrufe në qiell të hapur pikërisht në kohën kur kishte filluar të mendonte se po ia dilte...

Surroi: Dështim, edhe si ministër, edhe si “kryetar i Prishtinës”

Shkrimtari e publicisti Veton Surroi sot në Facebook e ka kritikuar dëshirën për “uljen në dy karrige” të ministrit aktual të MASHt-it nga...

Këshilla më e mirë martesore nga një mashkull i shkurorëzuar

“Nëse çdo ditë marrim vendimin t’i vendosim dëshirat dhe nevojat e partnerit mbi tonat, dhe kjo gjë të jetë reciproke, atëherë martesa...

Yagcilar priti zëvendësministrin e Arsimit të Turqisë, bisedojnë për bashkëpunim

Ministri i Ministrisë së Administratës Publike, Mahir Yagcilar, ka pritur zëvendësministrin e Ministrisë së Arsimit të Republikës së Turqisë , Orhan Erdem, i...

Angelina Jolie, thjesht, nuk mundet pa këto taka – dhe mendojmë që e dimë...

Aktorja e njohur pikërisht ka iniciuar trendin e madh vjeshtor, të cilin të gjitha femrat do ta kopjojnë. Angelina Jolie adhuron këpucët...

Erdogan në Beograd më 10 tetor, shumë projekte ekonomike të Turqisë në Serbi

Kryetari i Turqisë Rexhep Taip Erdogan do ta vizitojë Beogradin më 10 tetor dhe kjo është dëshmi e miqësisë së madhe ndërmjet dy...

Ndershmëria ju bën më të lumtur dhe më të shëndetshëm

Gënjeshtra është e keqe për shëndetin tuaj – nëse kjo është mirëkuptim apo jo, tregojnë studimet. Njerëzit kanë më shumë gjasa të...

Morgan Freeman kundër Rusisë: Putin është spiun!

Aktori i famshëm hollivudian Morgan Freeman ka bërë deklarata të ashpra kundër presidentit të Rusisë. “Vladimir Putin është spiun dhe ne jemi sulmuar...

Gjërat që meshkujt nuk i duan në shtrat

Le të diskutojmë pak çfarë janë këto gjëra që meshkujt nuk i durojnë dot kur femrat I bëjnë në shtrat, për hir...

Niveli i glukozës dhe insulinës plazmatike esëll janë faktorë të suksesit në humbjen dietike...

Hulumtuesit nga Universiteti i Kopenhagës, së bashku me kolegët nga Universiteti i Colorados, Universiteti Tufts, Centro de Investigación Biomédica en Red de Fisiopatología...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.