Sipas shkencës kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë

Nëse je ende në të 20-at e tua, ndoshta je familjarizuar me ndjesinë e bombardimit nga njoftimet e fejesave, martesave dhe lindjes...

Meshkujt më tërheqës? Ata që ushqehen me fruta e perime!

Herën tjetër që do të shkoni të darkoni së bashku, shikojeni mirë pjatën e tij! A është e mbushur me perime? Atëherë...

LDK cakton unanimisht kandidatin për kryetar të Rahovecit

Avdullah Hoti, kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa (LAA), përmes një postimi në Facebook ka zbuluar emrin e kandidatit të LDK-së për kryetarin...

Çka ofron Vetëvendosje për ata që votojnë për herë të parë në këto zgjedhje?

Krahasuar me zgjedhjet e kaluara parlamentare, këtë të dielë do të votojnë edhe rreth 100 mijë të rinj e të reja që marrin...

5 këshilla për fillimin e një marrëdhënie

Marrëdhëniet e reja shtojnë eksitimin në jetën tuaj dhe ju mbështesin fytyrat gjatë kohëve të vështira në jetë. Fillimi i një marrëdhënie...

7 gjëra të çuditshme që mund t’i ndodhin trupit tuaj kur jeni të eksituar

Sigurisht që nuk kemi nevojë që dikush të na tregojë gjërat themelore se si ndryshon trupi juaj kur jeni të ndezur apo...

Ja si e shprehin dashurinë shenjat e horoskopit

Dashi Në mënyrë të sigurt Dashi t’i thotë gjërat troç dhe nuk e ka fare problem këtë gjë. Nëse të dashuron, nuk...

Detoksifikimi i vagjinës: Ja përse është veprim i mirë dhe përse duhet patjetër ta...

Është shumë e dobishme për pastrim të thellë të vagjinës. Pravullimi i vagjinës në mjekësinë kineze aplikohet për t’u arritur zgjerimi i...

Gjithçka sillet rreth dashurisë: 5 gjërat e çuditshme që na ndodhin kur dashurohemi!

Obsesioni për të shpenzuar kohën më të madhe me personin e dashur, në mënyrë të veçantë shprehet në fillim të dashurisë. Pastaj,...

Më së shumti irriton britma në telefon mobil në publik • KOHA

22 Nëntor 2016 - 08:20       Lista e gjërave që na zemërojnë është e gjatë, por edhe pse disa janë të natyrës...

Follow us

0FansLike
801FollowersFollow
4,641SubscribersSubscribe

Latest news