16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

Si të largojmë njollat e ndryshkut nga guaca e banjës

Njollat e ndryshkut në guacat e banjës i shkaktojnë mineralet e rënda dhe uji, ndërsa mund të largohen në disa mënyra. Përgatitjen...

Seksi ndihmon gjendjen tuaj shpirtërore

Në rast se keni nevojë për një justifikim shtesë për të pasur marrëdhënie seksuale, hulumtimet e reja japin lajme të mira. Sipas...

25 vjeçari: E dua të fejuarën, por nëna e saj është aq seksi, sa...

Një djalë 25 vjet ka rrëfyer për The Sun se është i fejuar dhe ka një vajzë 2 vjeçe me të fejuarën,...

Femra kini kujdes, mos bëni këto gabime kur jeni në lidhje

Shumë femra janë në një lidhje të keqe sot ose zemërthyera për shkak të vendimeve që kanë marrë në takimin me një...

Jeta e një prostitute dhe dëshirat e pazakonta të klientëve

Si është jeta e një prostitute dhe çfare dëshirash kanë klientët e tyre? Tre femra britanike janë përpjekur të shpjegojnë se si...

Historia e çiftit suedez – Kampionë, të bukur, të suksesshëm. Por një aksident do...

Historia e Victor dhe Anna është trishtuese. Ai është një kampion botëror në skicross (lloj skijimi), ndërsa ajo e dyta në botë...

VV e LDK kërkojnë seancë të jashtëzakonshme për nesër në orën 12:00

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, bashkë me Alternativën, i kanë mbledhur nënshkrimet për të thirrur seancë të jashtëzakonshme. Kërkesa është seanca të...

Përse meshkujt paguajnë për seks?

Prostitucioni ka shënuar rritje nga dekada e fundit, por, meshkujt që e përdorin këtë ‘shërbim’, nuk i përkasin shkallës së ulët të...

Horoskopi, kur tradhtia është e shkruar tek yjet

Zodiaku na ndihmon të kuptojmë si t’i përjetojmë tradhtitë shenjë për shenjë dhe si reagojmë nga mungesa e besnikërisë së partnerit Italianët...

Pse gjinjët tuaj ndryshojnë formën?

Ndryshimi i peshës trupore nuk është arsyeja e vetme. Gjinjët përbëhen nga indi yndyrorë, nervat, indi lidhës dhe indi i gjendrave, dhe...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.