16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

Me pushime në Shqipëri! Po çfarë duhet të vizitoj?

Shumë miq sa herë vijnë nga vendet ku jetojnë, nuk duan thjesht disa ditë relaksi buzë detit, por edhe të njohin historinë e vendit...

Studimi befasues! Femrat preferojnë të bëjnë seks më shumë me…!

Femrat preferojnë më shumë marrëdhëniet seksuale me ish të dashurin e tyre! Sipas një studimi të kryer në Britaninë e Madhe, kohët e fundit nga...

Gjashtë ushtrime për një trup tërheqës

Filloni me një plank të lartë me këmbë pak më të hapura dhe pesha në secilën dorë. Mbani abdomenin e shtrënguar dhe ngriheni drejt...

Pozita e fjetjes zbulon se sa e fortë është lidhja juaj

Mënyra në të cilën partnerët flenë flet shumë për lidhjen e tyre, sipas një studimi të ri. Në një studim që ka përfshirë 1100 njerëz,...

Disa arsye se përse DUHET ta bëni MASTURBIMIN pjesë të RUTINËS DITORE

Çdo njeri masturbon, apo jo? A duhet të ndodh kjo, dhe sa shpesh duhet të bëhet? Sipas një studimi të fundit, thuhet se më shumë...

Gabimet e pafalshme në krevat: Ja përse bëni seks të keq

Çfarë është seksi i keq? Ai në të cilin nuk jeni kënaqur. Aq më keq, ai në të cilin keni arritur afër orgazmës dhe...

Ku dëshiron të ejakulojë i dashuri juaj? Nuk është njësoj, sepse flet SHUMË për...

Pa marrë parasysh jeni në lidhje apo të martuar, a dëshiron ai të eksperimentojë në krevat, ajo gjë është krejt njësoj. Disa dëshirojnë të ejakulojnë...

Horoskopi ditor, e hënë 14 nëntor 2016

Dashi Do të jeni shumë komunikues dhe spontanë dhe kjo sjellje do ju lejojë të bashkëpunoni në projekte të rëndësishme për të...

Si të humbni peshë pa ushtrime fizike dhe pa dietë?

Kujt nuk i pëlqen ideja e të humburit peshë pa e ndryshuar mënyrën se si ushqeheni? Kjo mund t’ju duket shumë e mirë për të...

Ja si ta hiqni unazën që ju ka ngecur në gisht brenda pak sekondave...

Ky truk i mahnitshëm do t’ua heqë unazën që ka ngecur në gishtin tuaj në mënyrën më të lehtë të mundshme. Kjo është alternativë më...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.