-1 C
Tirana, AL
Friday, November 24, 2017

Kur është fjala për lumturi, seksi dhe gjumi janë më të fuqishëm sesa paratë

Të gjithë e ndjekim lumturinë. Por, ndoshta edhe befasuese për disa, gjëja e cila e sjellë lumturinë nuk ndërlidhet aspak me paratë....

Offchestra dhe MC Kresha bashkohen për këngën e radhës

Grupi i njohur muzikor, Offchestra shumë shpejt pritet të sjellë projektin e vet më të ri në bashkëpunim me reperin MC Kresha.Sezgin Curi...

Pse kur mendojmë diçka ndodh vërtetë?

Mendoni se takimi me shefin do të shkojë keq, ashtu ndodh vërtetë. Apo ndjeni se do të humbni provimin dhe ashtu ndodh...

Thaçi uron garë të dinjitetshme për zgjedhjet lokale

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka uruar hapjen e fushatës për zgjedhjet komunale në Kosovë.Ai përmes një postimi në Facebook-un e tij, ka...

Sa duhet të shtojë peshë foshnja përgjatë 12 muajve

Edhe pse nuk ekziston një kufi i saktë për peshën e fëmijës kur vjen në jetë, pranohet gjerësisht se mbi 2500 gram...

Vuçiq në KB: Serbia nuk do ta njohë Kosovën, ftesë kundër pranimit të saj...

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka shfrytëzuar tribunën e Kombeve të Bashkuar për t’u shprehur kundër Kosovës, transmeton Koha.net.Ai duke folur në Asamblenë...

Si t’i hiqni njollat e antipersiprantit në kushte shtëpie

Antiperspirantët janë të mahnitshëm në luftën kundër djersës së padëshirueshme. Sidoqoftë, ata mund të jenë shkaktarë i problemeve sepse lënë gjurmë në...

LB: Trepça jashtë pazareve politike

Lëvizje për Bashkim përmes një kumtese ka reaguar për vizitën e djeshme të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj në ndërmarrjes “Trepça”, transmeton Koha.net.Lidhur...

Gabimi më i madh që e bëni kur shkruani CV-në tuaj

CV (Curriculum Vitae) shërben si prezantim për një punëdhënës potencial, prandaj është e kuptueshme se të gjithë përpiqemi të mos gabojmë kur...

Pse na dhemb kurrizi dhe si t’i parandalojmë dhimbjet

Dhimbjet në pjesën e epërme të trupit janë të shpeshta, por kryesisht janë të parrezikshme dhe shkaktari kryesor i tyre është qëndrimi jo...

Stay connected

0FansLike
707FollowersFollow
4,159SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Shihni çfarë i bën zemrës sheqeri | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Ja si mund të jetë fundi real i Botës | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Keta Njerëz Jane Të Cmëndur Apo Të Lindur Për Sporte Ekstreme? | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.