-1 C
Tirana, AL
Thursday, November 23, 2017

Kim K thyen rrjetin, shikojani këto poza përvëluese nga plazhi

Kim Kardashian është kthyer sërish në rrjet me poza nga plazhi. Gruaja e reperit Kanye West ka nisur pushimet e saj të...

Vetëvendosje kundër kaskadave në Lumëbardh

Nënshkrimi i kontratës nga ana e Komunës për ndërtimin e shtratit të “Lumëbardhit” ka nxitur reagimin e përfaqësuesve të Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren,...

Nuk do ta besoni cili është mbiemri i vërtetë i Rihanna-s!

‘Bad gal Riri’ po lë mbrapa shumë emra të njohur në botën e muzikës, e kjo falë figurës që ka arritur të...

Infermierja: Udhëzimet i merrja nga Lutfi Dervishi

Emërtimet e operacioneve në Klinikën “Medicus”, në të cilat ka asistuar ish-infermierja e kësaj klinike, Shpresa Makolli, ka thënë se nuk i di....

Shpërthen seks skandali i aktorit të njohur

Aktori i njohur i filmave Kevin Hart është kapur në flagrancë duke tradhtuar. Pasi që xhirimi është publikuar, Hart i është sqaruar...

Ekipet e Manchesterit vazhdojnë në Carabao Cup

Dy ekipet nga qyteti i Manchesterit, Manchester United dhe Manchester City kanë kaluar në fazën e radhës të Carabao Cup.Unitedi mposhti 4 me...

Jonida Vokshi flet për operacionet plastike: Jam pro ndryshime estetike, por tek vetja…

Aktive në ekran dhe në skenën e teatrit, Jonida Vokshi është padyshim një nga femrat e televizionit më tërheqëse të shoubizit shqiptar....

Serbia falënderon vendet e painkuadruara që s’e kanë njohur Kosovën

Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçqi sot ka falënderuar disa vende të Lëvizjes së Mosinkuadrimit që nuk e kanë njohur pavarësinë e Kosovës,...

Modelja seksi nxjerr të pasmet gjigante në Milano

Ka shumë meshkuj në botë që do të donin të ishin pranë aty të pasmeve. Dhe Ashley Graham tregoi të pasmet e...

Thaçi: E ftova Trumpin ta vizitojë Kosovën

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një takim të shkurtër me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Stay connected

0FansLike
704FollowersFollow
4,148SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja si mund të jetë fundi real i Botës | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Keta Njerëz Jane Të Cmëndur Apo Të Lindur Për Sporte Ekstreme? | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Duket shaka, Por ju nuk e njihni fare mollën | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.