16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

Moderatorja e njohur: I kam vënë flakën tre herë shtëpisë

Gazetarja Suela Demiri ishte sot e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan nga ku zbuloi se i ka...

Partitë politike në garë të ashpër në komunat e mëdha

Në Kosova ka nisur fushata për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 22 tetor.Partitë politike të cilat garojnë në këto zgjedhje, kanë...

Më seksi se kurrë, Kylie tregon thithkat

Ajo asnjëherë nuk ka turp që të tregojë trupin e saj. Dhe të mërkurën Kylie Jenner e bëri këtë, derisa tregoi linjat...

4 gjërat që ndoshta nuk i dini për Super VIVA-n

Ushqimi i shëndetshëm mund të duket i shtrenjtë, veçanërisht nëse jeni duke blerë diku ku gjërat ushqimore nuk i kanë prioritet, por për...

Modelja shqiptare seksi ‘thyen’ rrjetin… publikon foto tejet të zjarrta

Modelja Zana Berisha shfaqet tejet atraktive në fotografitë e fundit. Modelja publikon fotografi të shumta në rrjetin social “Instagram”, ku i çmend...

Haradinaj: Në shëndetësi ka defekte

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vizituar Qendrën Klinike Universitare të Kosovës me ç’rast punën e mjkekëve e ka vlerësuar të mundimshme duke iu dhënë...

Perëndeshë e bukurisë

Ajo është modele mahnitëse australiane që ka ecur në pistë të modës për Chanel, Jason Wu, Tom Ford dhe Victoria's Secret. ...

Kapen në Lezhë 25 kg hashash, në pranga dy shtetas të Kosovës

Finalizohet në Lezhë operacioni antidrogë i koduar “Deltar “, ku janë sekuestruar 25 kg 230 gram mariuanë dhe arrestuar dy persona. Në pranga...

Adelina Tahirin elegante si tani s’e kemi parë kurrë

Paraqitjet e saj janë me veshje ekstravagante, ekspozim i luksit dhe produkteve të markave më të shtrenjta botërore. Madje ajo për klipin...

Haradinaj, kryeministri i tretë që premton stadium kombëtar

Ramush Haradinaj është kryeministri i tretë i Kosovës, që në programin e tij qeverisës ka prioritet ndërtimin e stadiumit nacional të Kosovës, shkruan...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.