16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

Pozë provokuese nga Tuna, i ulet në prehër një mashkulli (Foto)

Pas ndarjes nga Cozman, Altuna Sejdiu po shfaqet çdo herë e më provokuese.Këngëtarja, e cila tani është vetëm, është parë disa herë edhe në...
video

Edita Sopjani publikon “Ama” (Video)

Edita Sopjani ka publikuar projektin e ri.“Ama”, titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilën e ka sjell me videoklip.Këngëtarja shihet në video...

E dashura e re e Chris Rock “AKSIDENTALISHT” ka ekspozuar gjoksin e saj ne...

March 18, 2016: Chris Rock's new bae actress Megalyn Echikunwoke had a little malfunction on the red carpet. You see, she wore a SEE...
video

Ermali publikon një video të 20 viteve më parë (Video)

Ermal Fejzullahu pjesë e skenës është që i vogël dhe duket se ndjen nostalgji për fillimet e tij.Këngëtari në profilin e tij në Instagram...

Besart Halimi realizon këngën e re (Video)

Besart Halimi do të vijë me projektin e tij më të ri.“Nuk kthehesh ti” mban titullin kënga më e re e këngëtarit, e cila...
video

Kida sfidon balerinën e njohur në kërcim (Video)

Tashmë është e ditur që Kida para se të futej në muzikë merrej me kërcim, por që ishte kaq e talentuar edhe në këtë...
video

Eminem performon “Fack” para publikut (Video)

Eminem e ka befasuar audiencën duke performuar për herë të parëlive këngën e tij të vjetër “Fack”.Reperi amerikan këtë e bëri në festivalin Lollapalooza...

Vëllai i Mariah: Ajo është një shtrigë e keqe, nuk e viziton motrën që...

Vëllai i madh i Mariah Careyt ka treguar se ai nuk kontakton me motrën e tij të famshme dhe se të rejat për të...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.