16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

Kid Cudi rrëfen për luftën me depresionin

Kid Cudi ka rrëfyer për herë të parë luftën e tij më depresionin. Reperi 32 vjeçar, emri i vërtetë i të cilit...

Pasditja e këtyre tezeve është ajo që kemi ëndërruar të gjithë

Ndonëse të gjithë themi se nuk ka ndjesi më të bukur sesa kur merr fëmijën në krah, sërish ka një ndjesi që...

Mustafa: Rruga e Kosovës drejt BE-së s’ka kthim

Rruga e Kosovës drejt BE-së nuk ka kthim. Kështu ka thënë kryeministri në detyrë, Isa Mustafa derisa ka marrë pjesë si kryetar i LDK-së...

Linda Halimi: Falë këshillës së Jennifer Lopez fitova çmimin e parë

Linda Halimi apo Lindita (siç njihet ndërkombëtarisht) është shpallur vitin që lamë pas fituese e Festivalit të 55-të të RTSH-së. E ftuar...

Publikohet klipi “Si melaqe” nga Bekim Zogaj

Këngëtari Bekim Zogaj sapo ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar 'Si melaqe'. Për realizimin e këtij projekti, Bekimi...

Surpriza që përloti një ndër më të bukurat shqiptare

Prej një viti tashmë modelja e njohur Adrola Dushi është transferuar në Amerikë dhe ka filluar kontratat e njëpasnjëshme me kompanitë e...

Sir Tom Jones: Pas vdekjes së gruas, muzika po më shpëton jetën

Ai kaloi një periudhë shumë të vështirë, pasi humbi gruan e tij, e cila vuante nga kanceri. Por Sir Tom Jones, 76...

Haradinaj: Nuk guxoj ta zbuloj simpatinë e parë

Këtë javë n’Kosovë Show të ftuar janë Ramush Haradinaj dhe Anita Latifi. I pyetur për simpatinë e parë, Ramush Haradinaj tha se...

Spostohu Kim! Nusja e Kardashian-ëve shfaqet edhe më seksi

Një javë pas lindjes së vajzës së saj Dream Kardashian, Blac Chyna ka filluar të humbas kilet e tepërta të fituara gjatë...

Kë e kishte marrë malli për Armina Mevlanin?!

Ish Miss Albania, bukuroshja e njohur Armina Mevlani së fundmi është më aktive se kurrë si në jetën e saj private ashtu...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.