-1 C
Tirana, AL
Thursday, November 23, 2017

Albëria mbulohet me gjak! (Foto)

Megjithëse në supet e saja ka 41 vjet, Albërie Hadërgjonaj duket si ti kishte 20 sosh. Por, për të mbajtur linjat trupore këngëtarja përdorë trajtime...

Rita e tepron me fustanin,për më shumë shikoni fotot

Rita Ora ka treguar më shumë seç duhet teksa ka mbërritur për të xhiruar projektin e saj të ri në New York, “America’s Next...

U kap me kokainë në laptop, 15 vite burg për modelen

Një modele kolumbiane 23 vjeç është dënuar me 15 vite burg dhe me një gjobë prej 2284 paund, pasi akuzohet për trafik droge. Juliana Lopez...

Foto hot gruaja e Lionel Messi në Ibiza (Foto)

Ku ka më mirë sesa disa ditë pushime me familjen në plazhet spanjolle për të harruar një finale të humbur dhe një vendim gjykate...

Nuk do ta besoni deklaratën e fundit të Skivit për Ledrin (Video)

Reperi i Babastars, Skivi, ka folur për herë të parë pas një kohe të gjatë për raportet e tij me ish-shokun e tij më...

Cmendet kallashi, foto nudo ne instagram +18

Përveç performancave të nxehra në klubin ku ajo performon, Kallashi vazhdon të sjellë edhe foto provokuese dhe seksi në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram. Fotoja...

Ronaldo në pushim me jatin e tij luksoz në Ibiza (Foto)

Cristiano Ronaldo po i shijon pushimet e tij në Ibiza Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Roanldo po i shijon pushimet e tij të...

“Zbarkuan në jug pjeshkat… edhe unë”

E mërkurë e nxehtë në Tiranë. Ti je në zyrë duke ju përvjedhur syve të shefit e duke u munduar të shkruash në një...

Meshkuj mundohuni të përmbaheni kjo `pjeshkë` do t`ju çmend (FOTO)

Ajo është e njohur më së mirë nga reality show ‘Towie’ dhe ka forma bombastike. Ylli i televizionit Pascal Craymer, në fotosesioni e fundit është...

Enca nuk përmbahet,i nxjerr të gjitha (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia ka menduar që t’i qetësojë të gjithë ata persona që u tronditën nga ngjarjet në Francë dhe Turqi me këtë foto....

Stay connected

0FansLike
704FollowersFollow
4,148SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja si mund të jetë fundi real i Botës | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Keta Njerëz Jane Të Cmëndur Apo Të Lindur Për Sporte Ekstreme? | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Duket shaka, Por ju nuk e njihni fare mollën | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.