16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

“Banda në malet e Dibrës, të armatosur deri në “dhëmbë”, Policia: Kjo është e...

Në lidhje me një video të publikuar dje në rrjetet sociale, madje edhe nga vetë ish- kryeministri Sali Berisha ku të rinj...

Greqi, asgjesohet grupi shqiptaro-bullgar i trafikut të drogës

Policia greke ka asgjesuar një tjetër grup të trafikut të drogës, duke arrestuar katër persona, dy shtetas shqiptarë dhe dy bullgarë. Ata...

Grushton femrën, arrestohet nga policia

Një femër shqiptare ka mbetur e lënduar pasi një mashkull shqiptar e sulmoi atë fizikisht duke e grushtuar. Viktima është dërguar për...

E mitura keqpërdoret seksualisht

Një femër e mitur ka raportuar në Polici se i dyshuari e kishte futur në veturë viktimën pa dëshirën e saj dhe...

Në një ndërtesë në Prishtinë gjenden pajisje ushtarake

Në rrugën “Antigona Fazliu” ne Prishtinë një person ka raportuar se në hyrjen e ndërtesës se tij ka gjetur disa pajisje ushtarake....

Qëllohet në fytyrë 15-vjeçarja duke shkuar në shkollë, kërkohet ish i dashuri i nënës

Një vajzë 15-vjeçare u qëllua me plumb në fytyrë, rrugës teksa po shkonte në shkollë. Ngjarja shokuese ka ndodhur në Foggiano të...

Aksident tragjik në Itali, vdes i riu nga Durrësi

Një shqiptar me origjinë nga Durrësit humbi jetën në një aksident tragjik në Itali mëngjesin të sotëm. Klodjan Kertalli me banim në...

Ngjarje e rëndë në Durrës, digjen brenda shtëpisë trinjakët e mitur

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Durres. Policia njofton se rreth orës 17:30 , në Rromanat në banesën private të...

Fëmijët iu dogjën të gjallë në banesë, dëshmitari: Britmat e nënës i dëgjoi gjithë...

Një tragjedi nga ato që i kalon përmasat e njerëzores ndodhi sot në banesën njëkatëshe të familjes Konçi në fshatit Romanat të...

50 të arrestuar për tregti me para fals në darknet

Europoli njoftoi sot se ka arrestuar 53 persona për shkak të tregtisë me euro të falsifikuara në darknet. Personat e arrestuar kishin...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.