-1 C
Tirana, AL
Thursday, November 23, 2017

Vdiq në punë: Zbulimi shokues i të afërmve ditën e funeralit

Një histori e pabesueshme ka ndodhur në Quarto, një komunë afër Napolit. Mëngjesin e sotëm, në kishën “Santa Maria” duhet të ishte...

Shkatërrohet banda që vidhte furgona në Tiranë dhe i shiste për pjesë në Dibër....

Policia e Tiranës ka zbuluar 11 raste të vjedhjes së furgonave në Tiranë, të cilët më pas dërgoheshin në Dibër dhe shiteshin...

Itali – Babai nga Shqipëria shqyen derën e gjen djalin të vdekur në banesë

Një 42 vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në apartamentin ku jetonte ndërsa afër tij u gjet edhe një qese me heroinë....

Treni mbyt një person në Fushë Kosovë

Një tren ka goditur një veturë në afërsi të Fushë Kosovës sot pasdite duke shkaktuar vdekjen e shoferit të automjetit. Ngjarja tragjike...

Sherr në Tiranë, vëllai rreh në mes të lokalit motrën e tij

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur ditën e djeshme në një lokal në Tiranë. Një 38-vjeçar për arsye banale ka ushtruar...

Konfiskohet një kallashnikov në Kçiq të Vogël

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në fshatin Kçiq të Vogël të Mitrovicës pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti...

U qëllua me plumb në kokë, ndërron jetë 53-vjeçari në Greqi

Rëndohet bilanci i ngjarjes tragjike në Athinë, ku një familje shqiptare u sulmua 3 ditë më parë nga persona të paidentifikuar në...

Autobusi urban aksidenton 14-vjeçarin

Një incident është shënuar paraditen e të hënës në bulevardin “Zhan D’Ark”. Një autobus i linjës urbane ka aksidentuar një 14-vjeçar. ...

Mësuesi pedofil mesazhe në Facebook nxënëses 14 vjec, nëna dorëzon provat

Një mësues 64-vjeçar i një shkolle 9-vjecare në Kombinat "Mustafa Lleshi", periferi të Tiranës u arrestua nga Policia me akuzën e ngacmimit...

Zbulohet një tjetër tunel me cannabis

Policisë e Shqipërisë kanë kryer një operacion në fshatin Stror të Skraparit, ku në një tunel në pyllin fshatit, kanë gjetur dhe...

Stay connected

0FansLike
704FollowersFollow
4,148SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja si mund të jetë fundi real i Botës | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Keta Njerëz Jane Të Cmëndur Apo Të Lindur Për Sporte Ekstreme? | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Duket shaka, Por ju nuk e njihni fare mollën | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.