-1 C
Tirana, AL
Thursday, November 23, 2017

Rumuni dashurohet keq pas shqiptares, i rreh babanë por përfundon …

Një histori si në filma ka ndodhur në Greqi, në qytezën Kastri. Shkak është bërë një lidhje dashurie mes një rumuni dhe...

Hidhet nga kati i 4 një person në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Vlorë, ku një person është hedhur nga banesa dhe ndodhet...

Me gomonen dogjën dhe kanabisin. Disa thasë me drogë i fshehën në pyll

Policia kufitare jep detaje në lidhje me gomonen e cila u gjet në flakë në vendin e quajtur Gjiri Shën Andreas në...

I vdes bashkëshorti, vetëvritet pas 10 ditësh me armë zjarri 36-vjeçarja

Nuk e përballoi dot vdekjen e të shoqit, vetëvritet me armë zjarri 36- vjeçarja. Sipas Policisë, nëna e dy fëmijëve i dha...

Me thasë droge për në Greqi, kapen në kufi 5 shqiptarë

Pesë shqiptarë janë vënë në pranga në Greqi, sapo kishin kaluar kufirin me thasë droge në shpinë. Sipas medias greke, 5 shqiptarët...

Tragjike, një i ri dhe një grua i japin fund jetës brenda 2 orësh...

Një grua dhe një djalë i ri i kanë dhënë fund jetës brenda 24 orësh në Durrës. Burime nga policia thanë se...

Operacion anti-drogë mes Italisë dhe Shqipërisë, 20 të arrestuar

Në kuadër të Operacionit “Boaster”, sot në orën 06:00, në vendin tonë dhe në Itali, janë arrestuar gjithsej 22 persona si pjesë...

Vdekja e shqiptarit në rajonin e policisë, prokuroria greke e heton si vrasje

Prokuroria greke ka kthyer sërish në polici, këtë herë me dyshimet për vrasje, dosjen për vdekjen e 29-vjeçarit shqiptarë, Pëllumb Marnikollaj, ngjarje...

Vetëvritet një person në Prishtinë?

Një person i gjinisë femërore dyshohet se është vetëvrarë në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë, konkretisht në lagjen “Mati1”. Policia ka dalë...

Grabitet me maska dhe armë biznesmeni në Korçë, i marrin dy kasaforta me para

Një grabitje me armë dhe maska ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Burime nga policia thanë se rreth...

Stay connected

0FansLike
704FollowersFollow
4,148SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja si mund të jetë fundi real i Botës | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Keta Njerëz Jane Të Cmëndur Apo Të Lindur Për Sporte Ekstreme? | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Duket shaka, Por ju nuk e njihni fare mollën | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.