-1 C
Tirana, AL
Thursday, November 23, 2017

Pinë helm, vdes një grua, një burrë në gjendje të rëndë

Dy persona kanë tentuar që t’i japin fund jetës duke konsumuar lëndë helmuese, ku një grua ka gjetur vdekjen, ndërsa një burrë...

Hodhi gruan nga ballkoni, e pabesueshme sa vite burg dënohet shqiptari

Ditën e sotme gjykata e Krimeve të Rënda dënoi me burgim të përjetshëm Ferdinand Rukon, personi që hodhi nga dritarja bashkëshorten, por...

Aksidentoi 14-vjeçarin me motor dhe u largua, ja fati i 19-vjeçarit nga Tirana

Është lënë i lirë 19-vjeçari që pak ditë më parë në Tiranë aksidentoi një adoleshent që udhëtonte me motor, dhe u largua...

Konfiskohet një revole në Vushtrri

Policia e Mitrovicës njofton se në orët e para të ditës së enjte në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, konkretisht në Vushtrri është konfiskuar një...

Mori 250 mijë euro përmes mashtrimit, gjykohet në mungesë italiani

Ka mjaftuar një prezantim si biznesmen italian me qëllime investimi në Shqipëri në fushën e ndërtimit, që të realizojë një skemë të...

Kush është Aurela, 18-vjeçarja e vetëvrarë në Kukës

Aurela 18 vjeç, vajza që shihni në foton më poshtë, prej 23 ditësh ishte zhdukur pa lënë gjurmë nga banesa e saj...

Fëmija bjen nga kati i dytë i një shkolle

Një fëmijë 8 vjeçar ka rënë nga kati i dytë i korridorit të një shkolle në Kaçanik. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur...

Nusja 'trime' me vjehrrën e moshuar, policia e arreston pas 2 javëve në arrati

Një 40-vjecare u arrestua nga Policia e Elbasanit pasi ishte shpallur në kërkim për dhunimin e vjehrrës së saj. Xhevahire Q, ...

“4 ditë të zeza kanë kalu…jetë e poshtër”, mesazhet prekëse të babait për djalin...

Një vrasje në rrethana misterioze ndodhi pak ditë më parë në Itali, aty ku humbi jetën 24 vjeçari Ilir Berisha nga qyteti...

Nuk ndalon droga, tani gjenden të paketuara nëpër shtëpi

Një 41-vjeçar është vënë në pranga në Memaliaj pasi në shtëpinë e tij policia ka gjetur një sasi droge prej 42 kilogramësh...

Stay connected

0FansLike
704FollowersFollow
4,148SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja si mund të jetë fundi real i Botës | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Keta Njerëz Jane Të Cmëndur Apo Të Lindur Për Sporte Ekstreme? | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Duket shaka, Por ju nuk e njihni fare mollën | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.