Kombëtarja, gati uniforma e dedikuar, ja sa kushton

Një javë përpara ndeshjes së parë miqësore të vlefshme për përgatitjet e kampionatit europian përballë Austrisë, kanë mbërritur uniformat e personalizuara të përfaqësueses “Kuqezi”. Për...

Hahahaha

Tmerr në Turqi, 60 të vdekur, mbi 335 të arrestuar

Dielli ka lindur në Ankara dhe dëmet e një nate më parë duken më qartë. Pavarësisht se Presidenti Erdogan, qeveria dhe Inteligjenca raportuan se...

Turqi lajmi i fundit,60 të vdekur e 754 të arrestuar

Gjashtëdhjetë persona humbën jetën gjatë përleshjeve gjatë natës në Turqi, shumë prej tyre civilë, dhe 754 persona u arrestuan. Këto janë shifrat paraprake pas...

Cfarë do të ndodhi me fatin e 6.000 puçistve të arrestuar pas grushtit të...

Pasojat për ata që tentuan të hidhnin qeverinë në Turqi me anë të një grushti shteti nuk do të jenë të lehta. Këtë e tregon...

Lotaria amerikane hapet në 4 tetor, ja rregullat për të mos u skualifikuar

Ambasada amerikane ka publikuar rregullat e reja për Lotarinë Amerikane 2018. Regjistrimet nisin më 4 Tetor. Dhe nuk duhet të përdorni foton e...

Ehh Nusja :P

Prezenca e OSBE-së në Shqipëri: Reforma të jetë e vërtetë

Prezenca e OSBE-së në Shqipëri ka mirëpretur miratimin nga Kuvendi të paketës së ndryshimeve kushtetuese, që synon reformimin e sektorit të drejtësisë. “Ne e...

Sport atraktiv në Tiranë për 1 maj

“Enduro Albania”, në bashkëpunim me “Supermoto Albania”, Bashkinë e Tiranës dhe Policinë e Shtetit, organizuan panairin e motorëve, nëpërmjet një gare që...

Historia e dhimbshme e 70 vjeçarit: Dua vetëm 1 thes miell për dy fëmijët...

Dy fëmijë të mitur, Mirela 11 vjeç dhe vëllai Sokoli pak më i vogël se ajo jetojnë mes skamjes dhe varfërisë në...

Follow us

0FansLike
797FollowersFollow
4,634SubscribersSubscribe

Latest news