16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

Bukë e pasur integrale

Mësoni se si të përgatisni bukë të pasur integrale lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë.

Bajadera të bardha me kokos: Pa pjekje, gatuhen për 10 minuta!

Përbërësit E kësaj recete janë:

Palapeta nga shishja: Përgatitje e shpejt, pa enë të palara! (Video)

Me siguri nuk ka person i cili nuk dëshiron të hajë palpeta. Mirëpo, ato kërkojnë mjaft kohë që të piqen dhe pas përgatitjes...

Si te përgatisim pita, tortilla, durum, sufllaqe (Video)

Keni mësuar detajisht përgatitjen e ushqimeve të ndryshme?

Si të përgatisim majonez (Video)

Përbërësit: Gjysmë limoni

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.