7 C
Tirana, AL
Monday, December 18, 2017

Ky është tuneli 25 milionë dollarësh nënujor që po ndërton Norvegjia (FOTO)

Norvegjia ka vënë në jetë një plan ambicioz për ndërtimin e një tuneli nënujor me dy korsi.Tuneli do t’i ndihmojë shumë udhëtarët vendas, të...
video

Ja çfarë efekti ka vaji i peshkut (Video)

Pacientët të cilët kanë konsumuar më shumë se 0.3 gram të acideve yndyrore Omega 3 të cilat gjenden në ushqimet si vaji i peshkut...

Ja si duhet të veproni nëse ju kap ngërçi në këmb kur jeni në...

Nëse gjatë notimit ju kap ngërçi në këmbë, është shumë me rëndësi që të qëndroni të përmbajtur dhe t’i kujtoni teknikat e vetëshpëtimit Ngërçet në...

Sot është hëna e plotë, ja çfarë duhet të bëni

Këtë muaj, Hëna e re ishte më 4 korrik, ndërsa Hëna e plotë është sonte, 19 korrik (sipas orës lokale, 12.57 am, pra pas...

Mahnitese shikoni se si 30 delfinë shoqërojnë varkën e peshkatarëve (Video)

Një grup peshkatarësh kanë ngelur të habitur kur papritur janë gjendur të rrethuar nga nj tufë masive delfinësh.Luiz Henrique da Silva, nga Brazili, i...

Stay connected

0FansLike
733FollowersFollow
4,408SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

Fitorja e Dreshajt festohet me surle e tupana, ja si fluturojnë pesëqindëshet në festën...

Surlet dhe tupanët kanë gjëmuar shumë sonte pas orës 20 e 30 në sheshin kryesor të Istogut. Në këtë shesh janë mbledhur simpatizantë...

Ja pse Aida Dërguti e quajti Albin Kurtin mu**, tregon Albulena Haxhiu

Si gjithherë emisioni Kojshia Show gjithmonë mundohet qe te prek tema dhe gjera aktuale te vendit. Këtë te diele mysafire ishte Albulena Haxhiu...

Vjen “kërcënimi” i parë nga AAK pas fitores në Istog: O ikni se erdhën...

Fitores në Istog, simpatizantët dhe përfaqësuesit e AAK’së i janë gëzuar në forma të ndryshme. Deputeti i AAK’së, Bekë Berisha, që vjen nga...