E pabesueshme! Plaka 101 vjeçare lind fëmijë

Anatolia Vertadella, një 101 vjeçare italiane ka sjellur në jetë një fëmijë që peshon 4 kilogram Kjo është bërë e mundur pas...

Mahnitese shikoni se si 30 delfinë shoqërojnë varkën e peshkatarëve (Video)

Një grup peshkatarësh kanë ngelur të habitur kur papritur janë gjendur të rrethuar nga nj tufë masive delfinësh. Luiz Henrique da Silva, nga Brazili, i...

Ky është tuneli 25 milionë dollarësh nënujor që po ndërton Norvegjia (FOTO)

Norvegjia ka vënë në jetë një plan ambicioz për ndërtimin e një tuneli nënujor me dy korsi. Tuneli do t’i ndihmojë shumë udhëtarët vendas, të...

Sot është hëna e plotë, ja çfarë duhet të bëni

Këtë muaj, Hëna e re ishte më 4 korrik, ndërsa Hëna e plotë është sonte, 19 korrik (sipas orës lokale, 12.57 am, pra pas...

Ja si duhet të veproni nëse ju kap ngërçi në këmb kur jeni në...

Nëse gjatë notimit ju kap ngërçi në këmbë, është shumë me rëndësi që të qëndroni të përmbajtur dhe t’i kujtoni teknikat e vetëshpëtimit Ngërçet në...

Merrni guximin dhe shikojeni këtë video

Këtu do të gjeni disa nga aventurat, të tjera nga disa të rinj të cilët po ngjiten në një lartësi mbi 100...
video

Ja çfarë efekti ka vaji i peshkut (Video)

Pacientët të cilët kanë konsumuar më shumë se 0.3 gram të acideve yndyrore Omega 3 të cilat gjenden në ushqimet si vaji i peshkut...

FOTO/ Jeta luksoze e fëmijëve të pasur në Dubai

Fëmijët e pasur tregojnë në Instagram se çfarë jete të shfrenuar bëjnë. Kësaj radhe, fotot e mëposhtme vijnë nga fëmijët e pasur në...

Follow us

0FansLike
801FollowersFollow
4,641SubscribersSubscribe

Latest news