16 C
Tirana, AL
Saturday, November 18, 2017

A jeni të gatshëm të pëlqeni ngjyrën e gjelbërt mentol?

Secila veshje me këtë nuancë interesante duket më e sofistikuar, më e butë dhe delikate. Ne thjeshtë kemi rënë në dashuri më këtë...

Stay connected

0FansLike
689FollowersFollow
4,114SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

video

Ja çfarë është në gjendje të bëjë një Uragan | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

E frikshme çfarë ndodh në mes të detit | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.
video

Histori e dhimbshme! Shoku i mir ne dite te veshtira | SHQIP

Nëse ju pëlqen vidjo mos harroni LIKE+SUBSCRIBE. Faleminderit.